Graj ze znajomymi w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputerach z systemem Windows 10 i Windows 11 za jedną niską opłatą miesięczną. Wraz z subskrypcją otrzymujesz dodatkowo członkostwo EA Play, które daje Ci dostęp do najlepszych tytułów Electronic Arts na PC z takich serii jak Battlefield™ i STAR WARS™. A do tego wyciśniesz więcej z gier, które kochasz, dzięki ekskluzywnym wyzwaniom i nagrodom w grze, specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków oraz wczesnym testom wybranych nowych tytułów EA. Korzystaj z aplikacji Xbox na PC, aby pobierać i cieszyć się nowymi grami, takimi jak Halo Infinite i Forza Horizon 5 od Xbox Game Studios, a także kultowymi seriami, takimi jak DOOM od Bethesda Softworks, grami niezależnymi i światowymi hitami oraz ulubionymi grami na PC, takimi jak Age of Empires IV i Microsoft Flight Simulator. Uzyskaj zniżki członkowskie w wysokości do 20% na wybrane gry z biblioteki Game Pass na PC oraz do 10% na niektóre dodatki do gier. Dzięki rozmaitym grom na PC z każdego gatunku i wciąż dodawanym nowym tytułom każdy znajdzie coś dla siebie.

Graj już w dniu premiery

Korzystaj z aplikacji Xbox na PC, aby pobierać i cieszyć się nowymi grami, takimi jak Halo Infinite od Xbox Game Studios, a także kultowymi seriami, takimi jak DOOM od Bethesda Softworks, grami niezależnymi i światowymi hitami oraz ulubionymi grami na PC, takimi jak Age of Empires IV i Microsoft Flight Simulator.

EA Play

Wraz z subskrypcją otrzymujesz dodatkowo członkostwo EA Play, które daje Ci dostęp do najlepszych tytułów Electronic Arts na PC z takich serii jak Battlefield™ i STAR WARS™. A do tego wyciśniesz więcej z gier, które kochasz, dzięki ekskluzywnym wyzwaniom i nagrodom w grze, specjalnej zawartości dostępnej tylko dla członków oraz wczesnym testom wybranych nowych tytułów EA.

Zniżki na gry

Jako członek uzyskasz zniżki i oferty na wybrane gry i dodatki do gier z biblioteki Game Pass na PC. Dzięki rozmaitym grom na PC z każdego gatunku i wciąż dodawanym nowym tytułom każdy znajdzie coś dla siebie.